Greitas kreditas – kur šiuo metu pigiausias?

Greitas kreditas šiuo metu pasiekiamas kiekvienam asmeniui, nereikia net kojos iš namų iškelti! Pirmiausia išsiaiškinkime kas yra tas greitas kreditas? Tai paprasta vartojimo paskola kurią gali suteikti kreditorius pagal Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymą. Greitas kreditas išduodamas kredito unijų, Lietuvoje veikiančių bankų, specializuotų vartojimo kreditus teikiančių bendrovių bei tarpusavio skolinimo platformų operatorių. Kodėl jis vadinamas greituoju kreditu? Todėl, kad pritrūkus pinigų, jų galite pasiskolinti net neišeidami iš namų per itin trumpą laiką. Greičiausiai pasiskolinti gali tie asmenys, kurie jau yra tam tikrų kreditų klientai, nes jiems nebereikia iš naujo registruotis ir pateikinėti asmens tapatybę nustatančius dokumentus.

Kiekvienas asmuo, kuris jau yra kokios nors bendrovės klientas paprasčiausiai turi pasirinkti iš paskolos skaičiuoklės norimą paskolos sumą, terminą, kartais net pats pasirinkti norimas palūkanas ir pateikti prašymą kreditoriui.

Greitas kreditas iš žmonių

greitas kreditasŠiuo metu itin didžiulę dalį paskolų rinkos yra atsiriekę tarpusavio skolinimo platformų operatoriai. Tarpusavio skolinimas – tai paskolos, kurias finansuoja paprasti asmenys ar įmonės siekdamos investuoti savo pinigus ir gauti iš palūkanų tam tikrą grąžą. Tokios platformos niekuo nesiskiria nuo greitųjų kreditų bendrovių internetinių puslapių. Visas principas vyksta lygiai taip pat, lyg būtų imamas greitas kreditas kokioje nors bendrovėje. Tiesa paskolos iš žmonių turi savo privalumų. Asmenys kurie skolina savo pinigus, dažniausiai nustato kur kas mažesnes paskolos palūkanas, nei, kad greitųjų kreditų bendrovės. Taip pat tarpusavio skolinimo platformos kartais leidžia skolinti ilgesniam laikotarpiui, ko savo paslaugose nesiūlo specializuotos kreditų bendrovės. Taip pat skolindamiesi iš žmonių galite nustatyti savo pageidaujamą pradinę palūkanų normą. Tiesa, kreditoriai – asmenys, nebūtinai jums pasiūlys jums palankias palūkanas, bet nereikėtų per daug išsigąsti, nes palūkanos iš tiesų – mažos.

Greitas kreditas internetu

Greitas kreditas internetu šiuo metu yra išduodamas gan palankiomis sąlygomis, lyginant su praėjusių kelerių metų laikotarpiu. Didžiausią dėmesį turėtumėte skirti, kaip jau minėjau, tarpusavio skolinimo platformoms. Nes jose galite pasiskolinti net iki 10 000 eurų 5 metų laikotarpiui. Taip pat, turint jau finansinių įsipareigojimų galite gauti itin palankius pasiūlymus paskolų refinansavimui. Kai kuris greitas kreditas gali būti suteikiamas net ir nekilnojamojo turto įsigijimui. Dar vienas privalumas – prastą asmens mokumą galima užtikrinti užstatu!

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.