Greiti kreditai turintiems skolų

Kai jums reikalingi greiti kreditai turintiems skolų, tuomet turėtumėte suprasti, ką iš tikrųjų reiškia toks sprendimas. Paskolos dengimas kita paskola nėra tinkamas pasirinkimas. Juk jei būtų suteikiami greiti kreditai turintiems skolų, vartotojų finansinė padėtis taptų dar sudėtingesnė ir keblesnė. Tuomet žmonės negalėtų išbristi iš savo skolų. Jie negalėtų lengviau atsistoti ant kojų ir sustiprinti savo asmeninę finansinę padėtį. Dėl šios priežasties greiti kreditai vartojimo paskolų teikėjų bendrovėse niekuomet nėra suteikiami. Ir tai yra labai teisingas požiūris, kadangi kreditoriai labai atsakingai vertina kiekvieną savo klientą ir labai griežtai laikosi Lietuvoje galiojančių įstatymų. Jei jie pažeistų nustatytas taisykles, neilgai trukus susidurtų su labai didelėmis ir rimtomis sankcijomis. Todėl galite būti tikri, kad įsiskolinęs žmogus greitųjų kreditų bendrovėse negali gauti papildomų paskolų. Todėl jei jūs iki šiol manėte priešingai ir jau buvote pasiruošę kreiptis dėl papildomo greitojo kredito, pasidomėkite, kas yra paskolų refinansavimas. Tai yra labai efektyvios finansinės paslaugos, kuriomis šiomis dienomis pasinaudoja vis didesnė dalis vartotojų. Ir tuoj paaiškinsime, kodėl gi šios finansinės paslaugos yra tokios populiarios ir paklausios, padedančios žmonėms lengviau atsistoti ant kojų.

Jei jūs turite daugiau nei vieną paskolą, kurią esate gavę skirtingose kredito bendrovėse, tuomet puikiai suprantama, kad jums kyla nemažai papildomų nepatogumų, nes kiekvieną mėnesį turite mokėti skirtingas paskolų grąžinimo įmokas. Be to, tokiu atveju kiekviena jūsų turima paskola pasižymi skirtingu dydžiu, skirtinga palūkanų norma ir nevienodu grąžinimo terminu. Trumpiau tariant, visa tai sukuria pakankamai nepalankias sąlygas. Todėl jei pasinaudojama paskolų refinansavimo paslaugomis, visos turimos paskolos yra sujungiamos į vieną ir perkeliamos pas pasirinktus tokių finansinių paslaugų teikėjus. Kai tai yra padaroma, tuomet paskolai yra pritaikomos ir kur kas žemesnės palūkanos bei prailginamas paskolos grąžinimo terminas. Tokiu atveju paskolas refinansavęs fizinis asmuo kiekvieną mėnesį moka tik vieną vienintelę paskolos grąžinimo įmoką ir ji būna mažesnė nei anksčiau. Todėl jei jūs norite lengviau atsikvėpti, jums neabejotinai reikėtų pasinaudoti paskolų refinansavimo paslaugomis.

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.