Ilgalaikės paskolos net iki 10 000 eurų!

Ilgalaikės paskolos šiuo metu išduodamos visiems nuolatiniams Lietuvos gyventojams nuo 18 metų. Ilgalaikės paskolos dažniausiai reikalingos planuotiems dideliems poreikiams įgyvendinti. Nors asmenys, kurie uždirba gan solidžius atlyginimus, retai ryžtasi visas santaupas išleisti iškart, todėl stambesniam pirkiniui ieško paskolos, kurią galėtų gražinti dalimis. Dažniausiai tokias paskolas imantys asmenys teikia prašymus paskolai gauti gan ilgam laikotarpiui. Pavyzdžiui asmenys, kurie ketina renovuoti būstą ima paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Neretai tokias paskolas tikimasi išmokėti net ir per ilgesnį nei 10 metų laikotarpį. Neretas atvejis, kai stambesniems pirkiniams paimamos ilgalaikės paskolos iš greitųjų kreditų bendrovių, bankų, ar tarpusavio skolinimo platformų maksimaliam 60 mėnesių laikotarpiui. Kodėl 60 mėnesių laikotarpis? Todėl, nes tai vartojamoji paskola. Didžioji dalis bendrovių nustato būtent tokį maksimalų laikotarpį.

Ilgalaikės paskolos internetu

ilgalaikės paskolosKaip ir visi greitieji kreditai bei vartojamosios paskolos, ilgalaikės paskolos gali būti išduodamos tiesiog internetu. Būna atvejų, kai patys kreditoriai turi vidaus tvarkos taisykles ir viršijus tam tikrą sumą, reikia atvykti į padalinį ir pasirašyti sutartį. Ilgam laikotarpiui imamos paskolos gali būti ir iš žmonių. Tokiu atveju, tereikia pasinaudoti tarpusavio skolino platforma ir pateikti paraišką paskolai gauti. Visos ilgalaikės paskolos internetu yra suteikiamos visiškai tokius pačiu pagrindu kaip paprasti greitieji kreditai. Pirmiausia, pateikus paraišką paskolai gauti bus įvertintas jūsų kredito reitingas, arba kitaip tariant, mokumas. Atlikus visus patikrinimus, kreditorius nuspręs ar jums suteikti paskolą ar ne. Tik neapsigaukite, jeigu ketina skolintis iš tarpusavio skolinimo platformų, tai jūsų mokumą vertins ne žmonės, kurie finansuos jūsų paskolą, o platformos operatorius. Su platformos operatoriumi ir sudarysite paskolos sutartį jeigu jūsų paraiška bus patvirtinta. Taip pat platformos operatorius ir administruos jūsų įmokas, o nesilaikius sutarties sąlygų, pradės skolos išieškojimą.

Ilgalaikės paskolos būstui

Ilgalaikės paskolos būstui – tai viena dažniausių priežasčių, kodėl asmenys ryžtasi ilgiems finansiniams įsipareigojimams. Dabartinė finansinė situacija Lietuvoje, jos piliečiams nesuteikia galimybės gauti didžiules, stabilias pajamas, kurios padėtų jiems įsigyti didesnės vertės prekes ar paslaugas. Paprastai kalbant, dabar jaunam žmogui yra sunku išsilaikyti dėl itin mažo gaunamo atlyginimo, tad ką begalvoti apie nuosavo būsto įsigijimą. Net ir patenkinus visus būtinuosius poreikius iš gaunamo atlyginimo, asmuo negalėtų atsidėti pakankamai sutaupyti kokiam nors brangesniam pirkiniui. Šiuo atveju, būstui. Todėl dažniausiai, jeigu nuo atlyginimo lieka kažkiek santaupų, asmenys bando gauti paskolas būstui ir taip iš santaupų kas mėnesį moka būsto paskolas. Ilgalaikės paskolos – kur kas paprastesnis sprendimas norint įsigyti didesnės vertės turtą.

Ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems

ilgalaikės paskolosIlgalaikės paskolos įsiskolinusiems, ko gero, nėra suteikiamos kaip ir paskolos bedarbiams asmenims. Pripažinkime tai, kad asmuo jau turintis itin didelių finansinių įsipareigojimų, nebus pajėgus dar vienai paskolai, kuriai mokėti turės dar keletą metų. Žinoma, būna atvejų, kuomet ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems yra suteikiamos. Tarkime, asmuo turi finansinių įsipareigojimų ilgam laikotarpiui, bet jo įsiskolinimai nesiekia 20% jo gaunamų pajamų. Nors toks asmuo jau skaitosi įsiskolinęs, bet jis turi galimybę gauti dar vieną paskolą. Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, asmeniui negali būti suteikta jokia paskola, jeigu jo įsipareigojimai per mėnesį siekia 40%. Bet jeigu asmuo turi įsiskolinimų, kurie siekia tik 20% jo gaunamų pajamų, ir ketina užstatyti kažkokį tai turtą, tai didelė tikimybė, kad jis tą paskolą gaus.

Ilgalaikės paskolos mažos palūkanos

Ne naujiena, kad ilgalaikės paskolos mažos palūkanos būna dėl to, jog pati paskola yra suteikta gan ilgam laikotarpiui. Tiek greitųjų kreditų bendrovės, tiek bankuose ar net sutelktinio finansavimo platformose mažiausios palūkanos būna, jeigu paskola imama ilgam laikotarpiui. Pavyzdžiui, atsidarykite bet kurios greitųjų kreditų bendrovės, sutelktinio finansavimo ar banko internetiniame puslapyje esančią skaičiuoklę ir nustatykite paskolos terminą maksimaliam laikotarpiui. Pamatysi, jog kuo ilgesniam laikotarpiui paimta paskola, tuos mažesnė palūkanų norma. Ilgalaikės paskolos yra vienos geriausiai gražinamų paskolų, nes visa paskola suskaldoma į daugybę mokėjimų. Paimkime vienos tarpusavio skolinimo platformos teikiamus duomenis: paėmus 1000 eurų paskolą 6 mėnesiams, pasibaigus laikotarpiui būsite gražinę 1070 Eurų. Kiekvieną mėnesį būsite mokėję po 178.43 eurus. Kiek kas mėnesį mokėtumėte, jeigu 1000 eurų pasiskolintumėte 24 mėnesiams? Mokėtumėte tik 46.97 eurus per mėnesį, tiesa, kai būsite atlikęs visas įmokas, būsite sumokėjęs 1127.28 eurus. Kaina per pusmetį gaunasi tik 31.75!

Ilgalaikės paskolos be užstato

Ilgalaikės paskolos be užstato šiuo metu suteikiamos bene kiekvienoje vartojimo kreditus teikiančioje bendrovėje, sutelktinio finansavimo platformose bei bankuose. Ilgalaikės paskolos suteikiamos lygiai tokiu pačiu principu kaip paprastos paskolos internetu. Kiekvienas asmuo privalo užsiregistruoti kreditoriaus interneto svetainėje ir patvirtinti savo tapatybę pervesdamas simbolinį 1 cento ar kiek daugiau, mokestį. Po tapatybės patvirtinimo sekantis žingsnis būtų paskolos paraiškos pateikimas. Asmuo norėdamas gauti ilgalaikę paskola, turi kredito skaičiuoklėje pasirinkti jam reikalingą pinigų sumą ir laikotapį kuriam jis tą paskolą ima. Užpildžius visus paraiškos duomenis prasideda paraiškos nagrinėjimas, kurį atlieka kreditorius. Gavęs paraišką, kreditorius pagal LR vartojimo kredito įstatymą patikrina asmens mokumą bei kredito istoriją. Jeigu asmuo yra nuolatinis Lietuvos gyventojas ir gauna pastovias pajamas, jam greičiausiai, paskola bus suteikta. Tiesa, jeigu asmuo jau turi finansinių įsipareigojimų ar pradelstų ankstesnių mokėjimų, kreditorius tą matys ir atitinkamai priims sprendimą. Neretai pasitaiko, kad asmuo negali gauti ilgalaikės paskolos, jeigu neturi užstato.

Ilgalaikės paskolos skaičiuoklė

Kiekvienas asmuo pageidaujantis gauti ilgalaikę paskolą, turi galimybę pasinaudoti kreditoriaus internetiniame puslapyje esančia skaičiuokle. Pasirinkus paskolos sumą ir laikotarpį kuriam būtų imama paskola, matys preliminarią mėnesio įmoką. Tiesa, skaičiuoklės kreditorių puslapyje neįpareigoja pačių kreditorių jums suteikti ilgalaikės paskolos būtent tokiomis sąlygomis. Skaičiuoklės yra tik orientacinio pobūdžio.

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.