Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai šiuo metu yra ypač naudingi tiems, kurie tikisi kas mėnesį skirti nedidelę pajamų dalį įmokų mokėjimui. Ilgesnis terminas suteikia galimybę mokėti sąlyginai mažesnes palūkanas, o tai reiškia, kad įmokų mokėjimo grafike išdėstytos įmokos yra tolygios ir itin mažos. Galvojantiems kaip pasiskolinti, jog vėliau nekiltų bėdų, siūloma rinktis būtent ilgalaikius kreditus, nes jie sukelia mažiausią riziką. Ilgalaikių paskolų tiekėjų Lietuvoje yra ne vienas ir ne du, o svarbiausia tai, kad paskolos teikiamos netgi su specialiais pasiūlymais, kurie leidžia dar labiau sutaupyti ir pagerinti finansinę padėtį. Galvojantiems kokio dydžio paskolą imti, pirmiausia siūloma įvertinti poreikius.

ilgalaikiai kreditaiJeigu jus domina ilgalaikiai kreditai, tuomet pirmiausia reikėtų kruopščiai paskaičiuoti kokia suma iš tiesų yra reikalinga. Nevalia skolintis tiek, kiek iš tiesų net nereikia. Siūloma rinktis tokią kredito sumą, kuri būtina vartojimo poreikiams patenkinti. Kuo didesnę sumą skolinsitės, tuo didesnę palūkanų sumą teks mokėti. Nors palūkanų dydis mažėja ilgėjant terminui, jis vis tiek yra priklausomas nuo paskolos sumos. Paprastai kalbant, skolindamiesi 1000 eurų metams, mokėsite vieną palūkanų sumą, tačiau, jeigu skolinsitės 500 eurų, tuomet sumokėtų palūkanų suma bus gerokai mažesnė. Tad, būtinai geria apmąstykite ar tikrai verta skolintis daugiau.

Ilgalaikiai kreditai yra naudingi tuo, kad juos grąžinti galima lygomis dalimis. Asmuo, pasiskolinęs ilgesniam laikotarpiui, skolą grąžina mokėdamas į mokas kas mėnesį. Na, taip jau yra daugelyje bendrovių. Kas mėnesį mokamos įmoks yra mažesnės, todėl paskola grąžinama daug paprasčiau. Kalbant apie specialius pasiūlymus, verta pasižvalyti į kredito bendrovių siūlomas akcijas. Šiuo metu siūlomi ilgalaikiai kreditai, kurių pirmosios įmokos gali būti atidedamos netgi iki 6 mėnesių terminui. Žinoma, tokie specialūs pasiūlymai taikomi toli gražu ne visos finansų įstaigose, o tik kai kuriose.

Skolindamiesi ilgesniam laikui, jūs taipogi padidinate šansus gauti paskolą. Jeigu rinktumėtės trumpalaikę, pavyzdžiui – mėnesio termino paskolą, tuomet tikėtina, kad ją gauti bus sunkiau, nes turėtumėte sekančiais mėnesiais gauti didesnes pajamas. Ilgalaikiai kreditai yra išduodami lengviau ir pigiau, todėl tikrai racionaliau būtų dairytis būtent į juos, nes trumpalaikiai kreditai dažniausiai pridaro bėdų.

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.