Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikės paskolos net iki 10 000 eurų!

Ilgalaikės paskolos šiuo metu išduodamos visiems nuolatiniams Lietuvos gyventojams nuo 18 metų. Ilgalaikės paskolos dažniausiai reikalingos planuotiems dideliems poreikiams įgyvendinti. Nors asmenys, kurie uždirba gan solidžius atlyginimus, retai ryžtasi visas santaupas išleisti iškart, todėl stambesniam pirkiniui ieško paskolos, kurią galėtų gražinti dalimis. Dažniausiai tokias paskolas imantys asmenys teikia prašymus paskolai gauti gan ilgam laikotarpiui. Pavyzdžiui asmenys, kurie ketina renovuoti būstą ima paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Neretai tokias paskolas tikimasi išmokėti net ir per ilgesnį nei 10 metų laikotarpį.

Ilgalaikiai kreditai – Kur gauti pigiausiai?

Ilgalaikiai kreditai šiuo metu teikiami itin palankiomis sąlygomis turbūt kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovėje ar tarpusavio skolinimo platformoje. Ilgalaikis kreditas gali būti lygiai toks pats kaip ir sms kreditas, nes jis suteikiamas tokiu pačiu principu kaip ir paprasta vartojimo paskola. Ilgalaikiai kreditai gali būti suteikiami tik pagal vartojimo kredito įstatyme nustatytą tvarką.

Greitieji kreditai – skolinkitės iki 10000!

Greitieji kreditai palietė bene didžiąją dalį lietuvos gyventojų per pastrąjį dešimtmetį. Turbūt neatsiras ne vieno asmens šeimoje žmogus, kuris per savo gyvenimą nebuvo pasinaudojęs greitaisiais kreditais. Pamename laikus, kai greitieji kreditai buvo dalinami į kairę ir dešinę. Kreditų bendrovės atsainiai tikrindavo savo klientų mokumą ir gebėjimus grąžinti paskolas. Netgi betkuris nedirbantis asmuo galėdavo gauti greitąjį kreditą visiškai be jokių kliūčių.

Ilgalaikiai kreditai be užstato

Ilgalaikiai kreditai be užstato net ir labai ilgam laikotarpiui suteikiami vos per keliolika minučių. Paprasta būdas gauti kreditą internetu – nurodyti tikslius duomenis apie save bei gaunamas pajamas. Tokiu atveju kreditingumas bus tikrinamas paprasčiau, nes nereikės jokių duomenų tikslinimo procedūrų. Aišku, jeigu jūs norite pasiskolinti didelę sumą be jokio turto įkeitimo, tačiau jūsų kredito istorija yra bloga, tuomet aišku, kad kreditoriai galbūt norės kažkokių garantijų. Jeigu esate nepriekaištingos finansinės reputacijos, tuomet tikri galite teiktis, kad ilgalaikį kreditą be užstato mažomis palūkanomis gauti tikrai pavyks. Tokie asmenys, kurie gauna stabilias ir nemažas pajamas bei neturite uždelstų įsipareigojimų, visada gali pasinaudoti geriausiais pasiūlymais.

Ilgalaikiai kreditai visą parą

Ilgalaikiai kreditai visą parą išduodami ne visur. Visos vartojimo paskolas teikiančios bendrovės dabar turi laikytis esamo reguliavimo, kuris numato, jog paskolų teikti nakties metu negalima. Tai reiškia, kad nebėra tie laikai, kuomet skolintis buvo galima netgi naktimis. Šiuo metu ilgalaikiai kreditai visą parą nebe išduodami. Juos kredito bendrovės gali išduoti tik tarp 7h ryto ir 22 valandos vakaro. Tad, jeigu norite pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, tuomet bandykite kredito paraišką pateikti dienos metu darbo valandomis ir tikėtina, kad dar tą pačią dieną gausite norimą sumą. Tiesa, verta žinoti, kad kredito paraiškos nagrinėjimo laikas irgi yra prailgėjęs, nes vis dėlto – yra įvesti papildomi reikalavimai dėl kreditingumo tikrinimo.

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams nėra nei reklamuojami, nei išduodami lietuviškose kredito įstaigose. Jeigu jūs esate bedarbis, tuomet įprasta, kad negaunate pajamų ir esate registruoti darbo biržoje kaip ieškantys užimto. Tokiems asmenims finansų įstaigos neturi teisės išduoti jokių paskolų. Taipogi tai taikoma ir lizingo paslaugas teikiančioms bendrovėms. Kadangi bedarbiai asmenys turi pereiti kreditingumo įvertinimo procedūrą, jų mokumas dažniausiai įvertinamas neigiamai. Kreditingumo vertinimo metu yra apskaičiuojama tikimybė ar asmuo grąžins skolą laiku ar vėluos. Jeigu kreditorius mato didelę riziką, tuomet jis negali išduoti paskolos, nes kitaip bus sulaukta Lietuvos banko dėmesio ir baudų.

Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems

Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems pagal įprastas darbo sutartis, siūlomos lygiai taip pat kaip ir visiems kitiems. Jeigu pajamos visada gaunamos ne iš darbo santykių, o kažkokios ekonominės veiklos vykdymo, tuomet tokie asmenys gali gauti vartojimo kreditus pagal standartines sąlygas. Keičiasi tik kreditingumo vertinimo tvarka. Tokiems asmenims teks pateikti informaciją iš kur gaunamos pajamos ir kiek laiko jos yra gaunamos. Pagal darbo sutartis dirbantys asmenys turi nurodyti keturių mėnesių pajamų vidurkį, o štai nedirbantys pagal darbo sutartis, turi nurodyti bent jau 6 mėnesių pajamų vidurkį. Taipogi svarbu žinoti, kad klientai turi gauti oficialias, o ne nelegalias pajamas.

Ilgalaikiai kreditai internetu

Ilgalaikiai kreditai internetu labai žemomis palūkanomis siūlomi visiems, kurie gauna stabilias pajamas ir tiems, kurie turi labai gerai vertinamą kredito reitingą. Jeigu jūs esate atsakingi ir visada laiku sumokantys kredito bei kitas įmokas, tuomet ilgalaikę paskolą gauti nebus problema. Tokiems asmenims kredito įstaigos yra paruošusiosios netgi specialius pasiūlymus, kurie pasižymi galimybe atidėti įmokas tam tikram laikotarpiui. Ilgalaikius kreditus internetu imti yra naudingiau nei skolintis labai trumpama laikui. Tokias paskolas yra gana lengva grąžinti dėl mėnesio įmokų, nes jos yra labai mažos. Priklausomai nuo paskolos dydžio bei skolos grąžinimo laikotarpio, bus nustatomos ir palūkanos.

Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai šiuo metu yra ypač naudingi tiems, kurie tikisi kas mėnesį skirti nedidelę pajamų dalį įmokų mokėjimui. Ilgesnis terminas suteikia galimybę mokėti sąlyginai mažesnes palūkanas, o tai reiškia, kad įmokų mokėjimo grafike išdėstytos įmokos yra tolygios ir itin mažos. Galvojantiems kaip pasiskolinti, jog vėliau nekiltų bėdų, siūloma rinktis būtent ilgalaikius kreditus, nes jie sukelia mažiausią riziką. Ilgalaikių paskolų tiekėjų Lietuvoje yra ne vienas ir ne du, o svarbiausia tai, kad paskolos teikiamos netgi su specialiais pasiūlymais, kurie leidžia dar labiau sutaupyti ir pagerinti finansinę padėtį. Galvojantiems kokio dydžio paskolą imti, pirmiausia siūloma įvertinti poreikius.