Ilgalaikiai kreditai bedarbiams

Ilgalaikiai bedarbių kreditai nėra reklamuojami ir neišleidžiami Lietuvos kredito įstaigose. Jei esate bedarbis, tai yra įprasta, kad negaunate pajamų ir esate įregistruotas kaip darbo ieškantis asmuo darbo biržoje. Tokiems asmenims finansų įstaigos neturi teisės išduoti jokių paskolų. Tai taip pat taikoma įmonėms, teikiančioms lizingo paslaugas. Kadangi bedarbiai turi atlikti kreditingumo vertinimo procedūrą, jų mokumas dažniausiai vertinamas neigiamai. Kredito vertinimo metu skaičiuojama tikimybė, ar asmuo grąžins skolą laiku ar vėluojant. Jei kreditorius mato didelę riziką, jis negali išduoti paskolos, nes kitaip Lietuvos bankas atkreips dėmesį ir baudas.

Dabar ilgalaikės paskolos bedarbiams negali būti išleistos taip pat, kaip trumpalaikės ir visos kitos paskolos. Finansinės institucijos, turinčios licencijas perdirbti vartojimo paskolas ar kreditus, privalo atitikti konkrečias mokumo taisykles. Jie yra išvardyti Lietuvos banko interneto svetainėje. Tačiau turėtumėte kuo tiksliau pažvelgti į savo finansinę būklę. Jei matote, kad jūsų pajamų nepakanka norint patenkinti net įprastiems namų ūkio poreikiams, tuomet net nereikia galvoti apie tai - nereikia skolintis. Jūs negalėsite laiku grąžinti. Jei negalėsite laiku grąžinti skolos, tada jums gali kilti dar daugiau problemų, nes būsite priversti susigrąžinti skolą. Tai nesibaigia gero bet kurio kliento, nes turtas yra galutinai konfiskuotas.

Turite žinoti, kad ilgalaikiai bedarbių kreditai negali būti išduodami dėl galiojančių draudimų. Jokia finansų įstaiga negali suteikti paskolos asmeniui, kuris, kaip matote, negali ir negalės mokėti įmokų. Kredito vertinimo metu nustatoma, ar asmuo galės vykdyti savo pareigas, arba vis tiek negalės mokėti įmokų. Jei po tokių skaičiavimų matysite, kad nebus skolos grąžinimo, tada kredito kompanija neduos pinigų.

Reikia suprasti, kad šiuo metu kredito įstaigos prižiūrimos ir jų veikla yra stebima. Lietuvos bankas imasi priemonių neatsakingam skolinimui išvengti. Kredito bendrovės, skolinančios pinigus neatsakingai, gauna baudas iki tūkstančio eurų. Taigi, jie tikrai neturi galimybės būti bedarbiais.