Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems

Ilgalaikiai kreditai už neįdarbintą pagal įprastas darbo sutartis siūlomi taip pat kaip visi kiti. Jei pajamos visada atsiranda ne iš darbo santykių, o iš ekonominės veiklos, tokie asmenys gali gauti vartojimo kreditus standartinėmis sąlygomis. Keičiama tik kreditingumo vertinimo procedūra. Tokie asmenys turės pateikti informaciją apie tai, iš kur gaunamos pajamos, ir kiek laiko jie gaunami. Asmenys, dirbantys pagal darbo sutartis, privalo nurodyti keturių mėnesių darbo užmokesčio vidurkį, o pagal darbo sutartis nesusiję darbuotojai turi nurodyti ne mažiau kaip šešių mėnesių pajamų vidurkį. Taip pat svarbu žinoti, kad klientams reikia gauti oficialių, o ne neteisėtų pajamų.

Kreditoriai pabrėžia, kad visos gaunamos pajamos turėtų būti oficialios ir niekada neturėtų būti skolinamos, jei pajamos gaunamos iš atsitiktinių sandorių, iš kurių nemokami visi mokesčiai. Trumpai tariant, tvarus uždarbis yra tas, kuris nuolat gaunamas ir iš kurio mokami visi mokesčiai. Jei gaunate pajamas iš tam tikros šalutinės veiklos, kuri yra neteisėta, jūs negalėsite gauti finansinių paslaugų. Tai taikoma ne tik vartojimo paskoloms, bet ir su pirkimu susijusioms prekėms ar paslaugoms. Ilgalaikiai kreditai teisėtai nedeklaruojami bedarbiams, nes laikoma, kad tokie asmenys paprastai negauna pajamų.

Norint gauti ilgalaikę paskolą, turės būti įvykdyti visi kreditorių reikalavimai. Jie yra gana griežti ir daug griežtesni, nei jie buvo prieš keletą metų. Dabar visi vartotojai turi pateikti teisingus duomenis. Jei asmuo sąmoningai bando klaidinti skolintoją, jis gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, jei dėl tokio sukčiavimo išduodama paskola. Trumpai tariant, jau yra įstatymų nustatyti reikalavimai, dėl kurių kredito sukčiavimas būtų dar sunkesnis. Dabar dėl tokio sukčiavimo jai gali kilti grėsmė iki trejų metų laisvės atėmimo.

Ilgalaikės paskolos nedirbantiems asmenims išduodamos tik tuomet, kai pajamos gaunamos iš savarankiškos veiklos ir, svarbiausia, kai jie gaunami teisėtai. Tiems, kurie nori išvengti sunkumų, patartina nenukristi laiko, jei yra aišku, kad finansinė pagalba nėra viena iš geriausių. Tiems, kurie negauna daug pajamų, paprastai neleidžiama kreiptis dėl paskolų, tuo labiau - ilgalaikių.