Paskolos be užstato

Paskolos be užstato ilgiems laikotarpiams suteikiamos netgi iki kelerių metų, o norintys gauti geriausias palūkanas, turi tik pateikti paskolos paraišką, nurodant visus teisingus duomenis. Jeigu esate iš tų, kuriems šiuo metu aktualios vartojimo paskolos be turto įkeitimo, tuomet siūloma apsižvalgyti ne tik kredito bendrovėse, bet ir sutelktinio finansavimo sistemose bei kitose finansų įstaigose. Ten siūlomi kreditai irgi yra gana pigūs, o geriausia tai, kad kai kurios paskolų bendrovės dabar siūlo visiškai nemokamas paskolas, kurioms nebūtina joks turto įkeitimas. Mažomis palūkanomis internetu pasiskolinti yra labai paprasta, nes visko ko reikia – tikslūs duomenys bei asmeninė banko sąskaita.

paskolos be užstatoVisos paskolos be užstato suteikiamos standartine ir ypač panašia tvarka. Kiekvienas klientas iš pradžių turi nurodyti savo duomenis registracijos. Kai patiekiama registracijos forma, paksui būtina duoti sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Kreditoriai turės pasižiūrėti ar tikrai pateikėte teisingus, o ne melagingus duomenis. Jie tai padarys viską patikrinę viešose informacinėse sistemose, kuriomis naudojasi finansų įstaigos bei įvairios įmonės. Jeigu jūsų duomenys bus neatitinkantys realybės, tuomet bus du keliai – arba kredito bendrovė atmes jūsų paraišką, arba teks tuos duomenis tikslinti.

Teikiant kredito paraišką, jokiu būdu nebandykite sukčiauti, nes galiausiai viskas išaiškės ir jums tai gali baigti liūdnai. Šiuo metu įstatymai numato, kas tas, kuris kreditinio sukčiavimo atveju gavo naudos, gali būti baudžiamas netgi iki trijų metų laisvės atėmimo bausme. Tai reiškia, kad toks sukčiavimas baudžiamas kalėjimu. Tad, jeigu norite paskolos be užstato, tuomet jokiu būdu nemeluokite kreditoriui, nes viskas gali baigtis labai liūdnai.

Klabant apie kreditus, kuriems nėra reikalingas asmeninio turto įkeitimas, būtina suvokti, kad kredito bendrovėms bei kitoms finansų įstaigoms, teikiančioms paskolas, keliamas reikalavimas paskolas teikti atsakingai. Tai reiškia, kad šios įmonės negali skolinti pinigų, jeigu aiškiai matoma, kad asmuo, kuris kreipiasi dėl kredito, negauna jokių pajamų. Tas pats liečia ir prastą kredito istorijos ataskaitą turinčius asmenis – jiems gauti kreditus bus neįmanoma arba labai sunku. Pažeidus atsakingo skolinimo principus, bendrovės yra baudžiamos.

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.