Paskolos internetu

Paskolos dirbantiems užsienyje

Paskolos dirbantiems užsienyje 2017 metais suteikiamos vis sunkiau. Didžiausią smūgį gavo emigrantai kurie dirba ne europos sąjungos šalyse ir atlyginimą gauna ne eurais, o tarkime Didžiosios Britanijos svarais, Norvegijos, Švedijos kronomis. Nuo šių metų Lietuvos Bankas uždraudė tokiems emigrantams suteikti būsto paskolas. Kodėl būtent emigravusiems į šias šalis nebesuteikiamos būsto paskolos? Priežastis paprasta – šios, ne euro zonos šalys nesidalina mokesčių mokėtojų informacija, tad paskolų davėjams nėra galimybės patikrinti asmens kredito istoriją kitoje šalyje. O kaip su vartojimo paskolomis ir greitaisiais kreditais?

Vartojimo kreditas – pinigai akimirksniu!

Vartojimo kreditas, kaip ir betkuri kita greita paskola internetu yra suteikiami tokiais pačiais principais daugelyje, vartojimo kreditus teikiančių bendrovių. Kiekvienas asmuo, ieškodamas kur vartojimo kreditas yra suteikiamas geriausiomis sąlygomis, turėtų vadovautis keliais dalykais. Pirmasis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai bendra vartojimo kredito kainos metinė norma.

Paskolos medicinos paslaugoms

Taip, perskaitėte teisingai! Net 2.9% žmonių skolinasi, kad padengtų medicinines išlaidas. Gan apmaudu, kad paskolos internetu imamos net paprasčiausiems vaistams ar gydymui. Tikrai negalima smerkti tokių žmonių kurie nepajėgia, net susimokėti savo gydymo išlaidų. Dažniausiai tokias paskolas imantys asmenys – pensininkai. Negana to, kad pensinio amžiaus žmonės negali patenkinti paprasčiausių buitinių poreikių, bet dar iš gaunamos pensijos turi rūpintis ir savo sveikata. Neretai pensinio amžiaus žmogui medicinos išlaidos viršija net sumą, kuri reikalinga būtiniesiems poreikiams patenkinti.

Paskolos verslui pradėti

4.9% asmenų svajoja apie nuosavą verslą. Tiesa, jeigu paskola verslui yra reikalinga fiziniam asmeniui, tai ją paprasčiausiai gaus kaip vartojimo paskolą. Kodėl? Jeigu asmuo užsiima tarkime individualia veikla, tai reiškia, kad jis nėra juridinis asmuo, ir paskola negali būti suteikta kaip bendrovei. Tiesa, imant paskolą verslo plėtrai, asmuo jau gali rodyti savo pajamas gautas iš individualios veiklos. Tik reikėtų žinoti, kad paskolos internetu dirbantiems pagal individualią veiklą yra suteikiamos kiek griežčiau. Tokie asmenys patenka į didesnę rizikos grupę, todėl ir paskolų palūkanos gali būti kiek didesnės, nei paprastam dirbančiajam. Kodėl patenka į didesnę rizikos grupę?

Paskolos automobiliui įsigyti

Šiai kategorijai priklauso 8.9% asmenų kurie siekia gauti paskolą internetu. Kai kuriems transporto priemonė yra būtinasis poreikis, kitiems tai prabangos dalykas. Asmenys, norėdami gauti paskolą internetu automobiliui įsigyti, tai gali padaryti dviem būdais. Pirmasis – pateikti elementariausią paraišką paskolai gauti. Jeigu asmuo neturi didelių finansinių įsipareigojimų, gauna pastovų atlyginimą, neturėjo problemų su mokumu, tai vartojimo paskolą turėtų gauti nesunkiai. Kitas atvejis – perkamo automobilio įkeitimas. Šiuo atveju, asmuo norėdamas gauti paskolą automobilio įsigijimui, privalės jį įkeisti. T.y. automobilis priklausys kredito bendrovei, jeigu asmuo neįvykdys savo finansinių įsipareigojimų.

Vartojimo paskolos internetu

Viena populiariausių priežasčių imti paskolą internetu – vartojimas. Net 16.3% asmenų panaudojamos paskolos internetu yra vartojimui. Tai rodo, jog toks procentas asmenų negali patenkinti savo būtiniausių poreikių iš gaunamo oficialaus atlyginimo. Vartojimo paskolos internetu gali būti skirtos bet kam, kad ir paprasčiausiam maistui, transportui, komunalinėms išlaidoms, pramogoms ir t.t. Dažniausiai asmenys kurie pastoviai ima vartojamąsias paskolas internetu, galiausiai atsiduria pačioje paskolų grandinė viršuje. T.y. anksčiau ar vėliau asmuo pateks tarp tų 37.5% žmonių, kurie ims paskolas internetu, kad galėtų refinansuoti savo įsipareigojimus. Žinoma, jeigu vartojimo paskola buvo imta tik vieną kartą, jomis nėra piktnaudžiaujama, asmuo neturėtų susirūpinti.

Paskolos internetu namų remontui

Neretai pasitaikantys atvejai, kai paskolos internetu imamos paprastam namų remontui. Net 20.7% asmenų neturi papildomų pajamų ar santaupų, kurios leistų pradėti namų remontą ar net statybas. Tiesa, tokia priežastis rodo, jog asmenys imantys paskolas namų remontui, yra labiau mokūs, nes tai parodo, jog jie gali patenkinti savo būtinuosius poreikius ir be paskolų. Paskolos internetu namų remontui gali būti išduodamos keliais būdais. Pirmiausia, jeigu asmuo yra mokus, tai gali gauti paprastą greitąjį kreditą ir toliau sau nesukti galvos. Kitas atvejis, jeigu asmuo sunkiai verčiasi su finansais, ir jam vartojamasis kreditas nėra išduodamas atsižvelgiant į jo mėnesines gaunamas pajamas, tai paskolos internetu jam gali būti išduodamos užstačius tą patį nekilnojamąjį turtą.