Paskolos įsiskolinusiems asmenims

Paskolos pasirašant vekselį

Paskolos pasirašant vekselį yra bene pats seniausias būdas gauti paskolai. Daugybė skelbimų portalų mirga nuo skelbimų gausos kuriuose privatūs asmenys gali paskolinti pinigų pasirašant vekselį. Kas gi yra tas vekselis? Vekseli yra vertybinis popierius, kuris įpareigoja jį išrašiusį asmenį sumokėti pinigų sumą nurodytą tame vekselyje. Vekseliu užtikrinama skolininko prievolė gražinti nurodytą sumą kreditoriui iki tam nustatyto laiko tarpo. Vekselis gali būti neprotestuotinas ir paprastasis. Vekseliai išrašyti didesnėms nei 3000 eurų sumoms turi būti patvirtinti notaro. Asmuo turintis vekselį ir suėjus paskolos gražinimo terminui, neprivalo kreiptis į teismą dėl skolos priteisimo.

Paskolų palūkanos – kur šiuo metu mažiausios?

Paskolų palūkanos šiuo metu visiems aktualiausias dalykas renkantis bendrovę iš kurios ketinama imti paskolą. Prieš keletą metų, kai greitųjų kreditų bendrovės pradėjo savo veiklą, vartojamieji kreditai buvo suteikiami protu nesuvokiamomis aukštomis palūkanomis. Teko matyti, kai pasiskolinus iš greitųjų kreditų bendrovės asmuo po 3 mėnesių turėjo gražinti paskolą su 100% ar net daugiau palūkanų.

Paskola automobiliui – geriausiomis sąlygomis!

Paskola automobiliui viena iš dažniausių priežasčių kodėl imama vartojimo paskola. Dažnas lietuvis dirbdamas samdomą darbą neuždirba pakankamai, kad galėtų patenkinti ne būtiniausius savo poreikius. Pasitaiko, kad atlyginimo pritrūksta net buitinėms išlaidomis, o tai gali būti ir komunaliniai mokesčiai, mokesčiai už šildymą ir t.t. Tad ką jau bekalbėti apie normalesnio automobilio įsigijimą? Faktas, kad didelė dalis žmonių pasinaudoja paskola automobiliui įsigyti, kai kurie įsigyja automobilius lizingo būdu. Bet ar geriau įsigyti automobilį lizingo būdu, ar geriau imti vartojimo paskolą ir iškart nusipirkti norimą automobilį?

Paskolos įsiskolinusiems asmenims neišduodamos, jeigu jie piktybiškai vengia įsipareigojimų vykdymo.

Kiekvienas asmuo, kuris nenori grąžinti skolų, negalės vėliau gauti jokių finansinių paslaugų, nes paprasčiausiai jis jau bus egzistuojantis skolininkų sąrašuose. Tuos sąrašus tikrina ne tik kredito įstaigos, bet ir kiti paslaugų teikėjai, kurie parduoda prekes ar paslaugas lizingo būdų (išsimokėtinai). Paskolos įsiskolinusiems asmenims nebus išduodamos, jeigu kreditingumo vertinimo metu kreditorius pamatys, jog asmuo egzistuoja tame sąraše.

Visos paskolos įsiskolinusiems asmenims išduodamos atsakingai.

Kiekvienas vartotojas, turintis įsiskolinimų kredito bendrovėms, turi pamiršti skolinimąsi ir paslaugas išsimokėtinai. Tai taikoma tiems atvejams, jeigu įsiskolinimai yra vėluojantys t.y. jeigu jau vėluojate mokėti įmokas. Tie asmenys, kurie yra skolingi kredito bendrovėms, bet iki šiol laiku sumoka visas įmokas, gali gauti paskolas.

Paskolos įsiskolinusiems asmenims negali būti išduodamos dėl įstatymų keliamų apribojimų. Apribojimais galima vadinti būtent mokumo vertinimo principus. Juose nurodomos visos sąlygos kreditingumo vertinimui t.y. pagal jas kreditoriai tikrina asmenų mokumo galimybes.

Paskolos įsiskolinusiems asmenims

Paskolos įsiskolinusiems asmenims be užstato greitai suteikiamos net ir refinansavimo atvejais! Dabar kreditai pervedami kelių minučių bėgyje. Jeigu esate įsiskolinęs asmuo, tai paskolas internetu gauti galite standartine tvarka – pateikę paraišką ir sulaukę kreditingumo įvertinimo.

Pabrėžtina, kad kreditai įsiskolinusiems asmenims išduodami tik atsižvelgus į kreditingumo vertinimo ataskaitą. Tai reiškia, kad asmenys, esantys įsiskolinę kitoms finansų įstaigoms, iki šiol turi būti tvarkingai ir laiku vykdę savo įsipareigojimus. Jeigu įsiskolinimai yra vėluojantys, tai ko gero paskolos neišduos jokia kredito bendrovė.