Paskolos jums

Vartojimo paskola – skolinkitės greitai ir pigiai!

Vartojimo paskola yra pasinaudojęs tikrai dažnas Lietuvos pilietis. Susidariusi sunki ekonominė padėtis šalyje, verčia žmones skolintis iš vartojimo paskolas teikiančių bendrovių tam, kad galėtų patenkinti savo kasdienius poreikius. Vartojimo paskola dažniausiai pasinaudoja asmenys, kuriems trūksta papildomų pinigų ne tik smulkesniems pirkiniams, bet ir didesnės vertės turtui ar paslaugoms įsigyti. Vartojimo paskolas šiuo metu itin geromis sąlygomis teikia Lietuvos bankai, bet nuo jų neatsilieka ir tarpusavio skolinimosi platformose pinigus skolinantys fiziniai asmenys. Tai turbūt vienintelės dvi kreditorių rūšys, kurios yra vertos kiekvieno asmens, kuris ketina pasinaudoti vartojimo paskola, dėmesio.

SMS kreditas – ar yra galimybė pasiskolinti?

Sms kreditas turbūt daugeliui lietuvių gerai įsiminęs skolinimo būdas. Užtekdavo išsiųsti sms žinutę kredito davėjui ir laukti atsakymo ar kreditas bus suteiktas ar ne. Tiesa, prieš galimybe pasinaudoti tokia paslauga, asmuo turi užsiregistruoti kreditoriaus interneto svetainėje ir pateikti savo asmeninius duomenis. Asmens duomenų pateikimas reikalingas, kad būtų galima nustatyti asmens, prašančio kredito, tapatybę.

Paskolos jums

Paskolos jums internetu dabar gali būti išduodamos žaibiškai ir jums tikrai nereikės gaišti laiko. Paskolos paraiškos pateikimo procedūros metu jums reikės nurodyti savo kontaktinius bei kitus duomenis. Po mokumo įvertinimo, kreditorius patieks atsakymą ar paskola bus išduodama ar paraiška bus atmesta. Jeigu kredito paraiška bus patvirtinta, tuomet jums riekės palaukti viso labo keliolika minučių. Paskolos suma bus pervedama į banko sąskaitą. Jums privalu turėti banko sąskaitą kuriame nors komerciniame banke ar kredito unijoje. Taipogi paskolos gali būti pervedamos į tas mokėjimo sistemas, kurios suteikia įprastus sąskaitos numerius IBAN sistemoje.