Paskolos skaičiuoklė – kiek galiu pasiskolinti?

Paskolos skaičiuoklė padėsi jums išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą. Viskas ko reikia – tai pasirinkti norimą paskolos sumą ir laikotarpį, kuriam reikalinga paskola. Dažniausiai vartojimo paskolos suteikiamos nuo 100 iki 10 000 eurų. Tokias paskolas galite gauti greitųjų kreditų bendrovėse, bankuose, tarpusavio skolinimo platformose ar net kredito unijose.

Kiekvienas kreditorius, teikiantis vartojamąsias paskolas, turi internetinį tinklapį, kuriame jūs galite pasiskaičiuoti preliminarią mėnesio įmoką. Tiesa, tokios skaičiuoklės pateikiami duomenys yra tik preliminarūs, kreditorius neįsipareigoja jums suteikti paskolą pagal skaičiuoklėje pateiktus duomenis. Dažniausiai realus paskolos pasiūlymas skiriasi nuo skaičiuoklėje pateikiamos informacijos, nes pateikus paraišką ir įvertinus kliento finansines galimybes yra sudaromos individualios sąlygos paskoloms. Todėl pateikiama preliminarią informaciją iš žemiau nurodytų vartojimo bei verslo paskolas teikiančių bendrovių.

Paskolos skaičiuoklė paskoloms iš žmonių

paskolos skaičiuoklėPirmiausia, norėtume atrkreipti dėmesį, jog šiuo metu, bene pigiausias vartojimo paskolas internetu siūlo tarpusavio skolinimo platformose pinigus skolinantys asmenys. Kas yra tarpusavio skolinimas? Tai paskolos iš žmonių, ne bankų, kredito bendrovių ar unijų. Tarpusavio skolinimo platformose asmenys investuoja savo asmenines lėšas į kitų asmenų paskolas. Kitaip tariant, jūsų paskolas finansuoja paprasti žmonės. Reikia žinoti, kad vieną paskolą finansuoja ne vienas žmogus. Tad jūsų paskolos palūkanų norma yra skaičiuojama nuo kelių asmenų. Tarkime, jūs norite pasiskolinti 1000 eurų 12 mėnesių laikotarpiui.

Paskolos skaičiuoklė padės išsirinkti geriausią pasiūlymą

Paskolos skaičiuoklėje pasirenkate norimą sumą, paskolos gražinimo laikotarpį ir palūkanų normą. Taip, perskaitėte teisingai, asmuo pats gali pasirinkti jį dominančią palūkanų normą. Tiesa, kad nereikėtų tikėtis gauti paskolos su jūsų pasirinkta palūkanų norma, nes kiekvienas asmuo turi savo interesų uždirbti kuo daugiau iš jūsų paskolos. Dėl šios priežasties jums gali siūlyti didesnes palūkanų normas, bet tai gali būti ir dėl to, jog jūsų kredito reitingas yra kiek silpnesnis negu jūs manote. Asmenys, investuojantys į paskolas dalyvauja aukcionuose, kuriuose jums siūlo savo nustatytą palūkanų normą. Žinoma, didesnė paskolos dalis gali būti finansuota didesne ar mažesne palūkanų norma. O jeigu jums nepriimtinas koks pasiūlymas, galite iš viso jo atsisakyti.

Nepamirškite patikrinti aukščiau mūsų minėtų bendrovių pasiūlymų!.

Kategorija: 

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.