Paskolos verslui

Paskolos verslui Lietuvoje dabar siūlomos įvairiomis sąlygomis. Viskas priklauso nuo verslo dydžio bei jo gebėjimo vykdyti finansinius įsipareigojimus. Jeigu esate verslininkas, kuriam pritrūko pinigų veiklai vykdyti, tuomet tikrai rasite gana nemažas galimybes skolintis įvairiems tikslams. Kredito bendrovės dabar siūlo paskolas netgi juridiniams asmenims, o jiems palūkanos neretai būna dar mažesnės. Jeigu galvojate apie verslo pradžią, tuomet vėlgi – galite gauti finansavimą skolindamiesi iš įvairių finansų įstaigų. Kaip bebūtų, visos paskolos turi būti grąžinamos pagal įstatymų numatytą tvarką. Kiekvienas verslininkas turi kruopščiai perskaityti kas nurodoma sutartyje. Joje dažniausiai apibrėžiama viskas, o svarbiausia – te nurodomos priemonės, kurių bus imtasi, jeigu įsipareigojimus vykdysite netinkamai.

paskolos versluiDabar paskolos verslui išduodamos panašiai kaip ir fiziniams asmenims. Žinoma, daug ką lemia verslininko priežastys, kuriomis jis remiasi ieškodamas paskolos. Jeigu reikia kažkokios mažos sumos savarankiškos veiklos pradžiai, tuomet reikėtų ieškoti ne verslo kreditų, o būtent paprastos vartojimo paskolos, nes jos šiuo metu siūlomos netgi iki kelių tūkstančių eurų. Taipogi naudinga tai, kad tokias paskolas galima imti kelerių metų laikotarpiui t.y. įmokas mokėsite kiekvieną mėnesį ir šitaip kelerius metus. Geriausia tai, kad tokios įmokos bus mažos, nes jos pasidalins per visą skolos grąžinimo laikotarpį. Jums nereikės grąžinti visos sumos po mėnesio ar trumpesnio laiko. Paskolos verslui dabar siūlomos įvairiomis sąlygomis, tad jums reikia tik jomis pasidomėti plačiau.

Verta žinoti ir tai, kad kai kuriems verslininkams kreditai nėra išduodami. Kiekviena bendrovė turi juodąjį sąrašą, į kurį yra įtraukiami tam tikri asmenys. Pavyzdžiui, jeigu praeityje iš kreditoriaus partnerių gavote paskolą ir jos negrąžinote, tai tikėtina, kad tokia informacija bus išlikusi tam tikrose duomenų bazėse. Kaip manote, ar atrodysite patikimi, jeigu aiškiai matysis, kad kažkada nevykdėte savo įsipareigojimų. Priklausomai nuo finansavimo tipo, tas pats liečia ir privačius asmenis, kurie ima vartojimo paskolas savarankiškos veiklos pradžiai. Jeigu toks asmuo negrąžino kažkam skolų, tuomet logiška, kad jis bus įtrauktas į skolininkų sąrašus. Juose atsidūrę asmenys negauna ne tik vartojimo, bet ir verslui skirtų paskolų.

Kategorija: 

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.