Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.

Pirma paskola nemokamai – kaip ją gauti?

Pirma paskola nemokamai gali pasinaudoti nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai kurie turi teisę gauti vartojamasias paskolas. Tačiau, pirma paskola nemokamai kaip pirmas kreditas nemokamai nėra suteikiamas privalomai. Nemokamą pirmą paskolą dažniausiai siūlo greitųjų kreditų bendrovės, kurios nori pritraukti naujų, galbūt būsimų, lojalių klientų. Tai yra paprasčiau akcija, o ne kredito bendrovės įsipareigojimas visiems asmenims. Tad siūlome pasidomėti žemiau pateiktomis bendrovėmis ir teikiamais pasiūlymais paskolai gauti. Tiesa, mūsų pateiktose bendrovės rasite ne tik greituosiu kreditus teikiančias bendroves, bet ir tarpusavio skolinimo platformų operatorius bei kredito unijas.

Sutelktinis finansavimas

Sutelktinis finansavimas – itin populiarus skolinimosi metodas, kuomet siekiama gauti vartojimo kreditą su kuo mažesnėmis metinėmis palūkanomis. Tokiose platformose dalyvauja trys šalys – klientai, kreditoriai ir platformos operatorius. Klientai yra tie, kurie ateina prašyti paskolos. Kreditoriai yra paprasti žmonės, kurie investuoja asmeninius pinigus į kitų žmonių paskolą. Na, o platformos operatorius yra tiesiog pati platforma – platformos savininkai. Visos trys šalys iš skolinimo procedūros gauna naudos. Klientai gauna mažiausias palūkanas, kreditoriai – uždirba, nes klientai moka jiems palūkanas, o platformos operatorius gauna tarpininkavimo mokestį, kurį sumoka klientai.

Tarpusavio skolinimas

Tarpusavio skolinimas – būdas gauti vartojimo kreditą iš paprastų žmonių. Paprasti žmonės investuoja į kitų žmonių prašomas paskolas, o už tai jie uždirba iš palūkanų gavimo. Tarpusavio skolinimo platformų yra kelios ir visos jos turi licencijas verstis tokia veikla. Tarpusavio skolinimo principas aiškinamas tuo, jog paprasti žmonės skolinasi iš kitų paprastų žmonių t.y. fizinių asmenų. Nauda yra abipusė – vieni gauna paskolas geriausiomis sąlygomis, o kiti uždirba nuo investuotos sumos. Kaip bebūtų, yra ir trečioji šalis, kuri iš to gauna naudos. Tai platformos operatorius t.y. tarpusavio skolinimo platformos operatorius platformos savininkas). Jie gauna sutartą mokestį už tarpininkavimą išduodant paskolas. Mokestį moka būtent tas, kuris ieško geriausios paskolos.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių dabar yra vienas dažnesnių pasirinkimų, kuomet kalba eina apie pačias mažiausia palūkanas. Skolintis iš privačių asmenų galima su labai maža palūkanų norma. Geriausia tai, kad tokios paskolos Lietuvoje yra išduodamos keliais būdais. Pagrindinis būdas gauti paskolą iš žmonių – registruotis sutelktinio finansavimo platformoje. Tokių platformų mūsų šalyje rasite ne vieną ir ne dvi. Čia gauti kreditą galima žymiai lengviau nei renkantis greitųjų kreditų bendroves. Aišku, paskolos išdavimo laikas čia yra ilgesnis, tačiau reikia atsižvelgti į kitus privalumus. Tiesa, norintiems skolintis iš žmonių, pirmiausia teks pereiti įprastą procedūrą, kuri dar vadinama kreditingumo įvertinimu.