Paskolų palūkanos – kur šiuo metu mažiausios?

Paskolų palūkanos šiuo metu visiems aktualiausias dalykas renkantis bendrovę iš kurios ketinama imti paskolą. Prieš keletą metų, kai greitųjų kreditų bendrovės pradėjo savo veiklą, vartojamieji kreditai buvo suteikiami protu nesuvokiamomis aukštomis palūkanomis. Teko matyti, kai pasiskolinus iš greitųjų kreditų bendrovės asmuo po 3 mėnesių turėjo gražinti paskolą su 100% ar net daugiau palūkanų.

Laimei, bėgant metams Lietuvos Bankas ėmė griežčiau reguliuoti šiu bendrovių veiklą, nes pripažinkime, paskolas galėjo gauti bet kas, ne bedarbiai asmenys, kurie neturėdavo jokių oficialių pajamų. Su metais išleisti įstatymų pakeitimai suvaržė greituosius kreditus teikiančių bendrovių veiklą. Nustatyta maksimali bendro kredito vartojimo kainos metinė norma kuri per metus suvaržo greitųjų kreditų bendrovės imti kosminius procentus. Taip įstatymų pakeitimai įpareigojo bendroves kruopščiau tikrinti asmens mokumą.

Dabar asmuo, jeigu nori pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovės, negali turėti daugiau nei 40% jo mėnesinių pajamų siekiančių įsiskolinimų. Bendrovės, kurios pažeistų šį įstatymą, būtų griežtai nubausto piniginėmis baudomis, ar ne būtų atimta licenzija išvis verstis šia veikla.

Paskolų palūkanos mažiausios skolinantis iš žmonių

paskolų palūkanosJau keletas metų kaip į paskolų rinką yra įžengusios tarpusavio skolinimosi platformos. Džiugu, nes šios platformos jau spėjo surasti savo klientus ir taip sudaryti greitųjų kreditų bendrovėms itin stiprią konkurenciją. Būtent dėl padidėjusios konkurencijos ir klientų praradimo, greitųjų kreditų bendrovės privalėjo mažinti savo paslaugų įkainius iki neregėtų žemumų. Taigi kas yra tos tarpusavio skolinimo platformos? Tai paskolų teikimas iš fizinių ir juridinių asmenų, kitaip tariant, jūsų skolinatės iš grupės žmonių ar grupės įmonių. Skolintojai – paprasti asmenys, siekiantys įdarbinti savo sukauptas lėšas ir gauti pelną iš savo paskolintų pinigų. Tiesa, skolinantis iš žmonių, dažniausiai vyksta paskolų aukcionai, kurių metų asmenys siūlo dalį paskolos finansuoti tiek jums ir jiems patiems palankiomis palūkanomis.

Paskolų palūkanos ir lankstesnės gražinimo sąlygos

Kolkas, kiek tenka matyti, mažiausias paskolų palūkanas būtent ir siūlo tarpusavio skolinimo platformos. Nereikia manyti, kad šiose platformose skolinimosi procedūros vyksta sudėtingiau ar ilgiau, nei greitųjų kreditų bendrovėse. Privalumas tokių platformų, kad jos niekuo nenusileidžia savo paslaugomis nuo greitųjų kreditų bendrovių, priešingai, netgi siūlo kur kas lankstesnes paskolos gražinimo sąlygas.

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.