Pigiausios paskolos bedarbiams

Pigiausi paskolos nedirbantiems mūsų šalyje kredito įstaigose. Būtent tai yra Lietuvos banko išleista vartojimo kredito ir mokumo vertinimo nuostata. Šiuo metu bedarbiai visai negali gauti finansinių paslaugų, susijusių su skolinimosi ir išperkamosios nuomos paslaugomis. Jei esate bedarbis, ilgai pamiršti apie skolinimąsi. Jei nenorite artimiausioje ateityje pradėti oficialaus darbo, tuomet nė vienas kreditorius negalės suteikti paskolos. Kreditoriams nėra lengva teikti paskolas, kurias prašo bedarbiai. Kiekviena finansų įstaiga, prieš gaunant licenciją iš Lietuvos banko, įsipareigojo užtikrinti, kad mokumas vertinamas atsakingai, veikdamas kaip vartojimo kredito paslauga.

Tačiau pigiausios paskolos bedarbiams yra ne tik išduodamos greitųjų paskolų bendrovėms. Vartojimo paskolas ir kreditus teikia bankai, profesinės sąjungos, tarpbankinės platformos ir kitos finansų įstaigos. Visi jie turi gauti licencijas, kad skolintų pinigus. Gavęs licenciją kreditorius įtraukiamas į viešąjį skolintojų sąrašą. Šiame sąraše esančios įmonės privalo laikytis tvarkos, o nesilaikymas garantuoja stulbinančią didelę baudą. Kreditoriams viskas gali būti dar blogesnė, jei pasirodys, kad paskolos bedarbiams pirmą kartą nėra skiriamos. Dėl to gali būti prarasta licencija.

Bedarbiai, ieškantys vartojimo kredito bendrovių, turėtų suprasti, kad kredito įstaigos tikrai neapsiribos savo licencijos praradimu. Tačiau, jei atsidursite situacijoje, kai paskolos teikėjas vis dar taiko vartojimo kreditą, žinodamas, kad skolinate bedarbiams, galite apie tai pranešti Lietuvos bankui. Kodėl tokia ataskaita jums naudinga? Šiuo atveju kreditorius būtų priverstas kompensuoti nuostolius, patirtus dėl neteisėtai išduotos paskolos.

Bedarbiams nebus skirtos pigiausios paskolos, nes jos skiriamos tik tiems, kurie gali įrodyti, kad gauna tvarias ir dideles pajamas. Tokie asmenys turi gauti mėnesines stabilias pajamas iš oficialių šaltinių. Jei pajamos yra neteisėtos, tokie asmenys, kaip bedarbiai, neturi teisės į kreditą. Visi vartojimo kreditai turi būti išleisti pagal mokumo vertinimo nuostatas ir pateikiami Lietuvos banko. Jūs viską galite pamatyti patys - jūs iš anksto žinote, ar jums bus apribotas ar ne.

Kategorija: