Pigiausios paskolos nedirbantiems

Pigiausi paskolos nedirbantiems pagal įprastas darbo sutartis suteikiamos išimtiniais atvejais. Visi tokie atvejai yra laikomi atskirai ir atsižvelgiama į kitus niuansus. Pavyzdžiui, jei nesate dirbę pagal darbo sutartį, bet dirbate teisėtai ir savarankiškai, jūs tikrai galite gauti paskolą. Pasikeičia tik kreditingumo vertinimo metodika ir bus taikomos kai kurios taisyklės. Pigiausios paskolos yra tos, kurias galite gauti nemokamai. Jas siūlo tik tam tikros įmonės, o ne visi kreditoriai. Tiems, kurie ieško geriausių pasiūlymų, siūloma nedelsiant greitai pažvelgti į pirmąjį skolintojų pasirinkimą. Daugeliu atvejų geriausi pasiūlymai pateikiami tik kruopščiai ieškant skolintojų. Būtų geriausia pažvelgti į Lietuvos banko paskelbtą skolintojų sąrašą.

Lietuvos bankas skelbia viešą vartojimo kredito emitentų sąrašą ir apima ne tik svarbiausias kredito bendroves, bet ir kredito unijas, tarpbankines platformas ir įmones, siūlančias lizingo paslaugas. Reikėtų pažymėti, kad šiame sąraše nėra fizinių asmenų. Jie negali teikti vartojimo kreditų, o Lietuvos bankas jiems nesuteikia licencijų. Taigi, jei ieškote vartojimo kreditų, žinokite, kad juos gali teikti tik juridiniai asmenys (įmonės) ir fiziniai asmenys (paprasti žmonės), kurių negalima skolinti savarankiškai.

Fizinių asmenų suteiktų paskolų išimtis taikoma, jei jie naudojasi bendro finansavimo platformomis. Tokiose sistemose taip pat išleidžiamos pigiausios paskolos nedirbantiems asmenims, tačiau, kaip ir kitur, savarankiškai dirbančių asmenų pajamos vertinamos konservatyviai. Jei ką nors padarysi mėnesį, niekur negalėsite gauti paskolos. Vienintelis darbo sutarties reikalavimas - apskaičiuoti paskutinių keturių darbo mėnesių vidutines pajamas. Savarankiškos pajamos priskiriamos ilgesniam laikotarpiui.

Visų pigiausių paskolų bedarbiams išmokos taip pat gali būti išduodamos dirbant pagal autorių teisių sutartis. Jums tiesiog reikia suprasti, kad kažkas, savarankiškai dirbantis, turėtų daryti viską teisėtai. Neteisėti darbuotojai negalės įrodyti pajamų, todėl tokių asmenų kreditoriai nepraleidžia laiko. Jie siūlo paskolas paprastiems žmonėms, kurie turi stabilų ir galimą pajamų šaltinį, iš kurio jie gali mokėti kiekvieną mėnesį mokėtinus kredito mokėjimus.

Kategorija: