Pirma paskola nemokamai – kaip ją gauti?

Pirma paskola nemokamai gali pasinaudoti nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai kurie turi teisę gauti vartojamasias paskolas. Tačiau, pirma paskola nemokamai kaip pirmas kreditas nemokamai nėra suteikiamas privalomai. Nemokamą pirmą paskolą dažniausiai siūlo greitųjų kreditų bendrovės, kurios nori pritraukti naujų, galbūt būsimų, lojalių klientų. Tai yra paprasčiau akcija, o ne kredito bendrovės įsipareigojimas visiems asmenims. Tad siūlome pasidomėti žemiau pateiktomis bendrovėmis ir teikiamais pasiūlymais paskolai gauti. Tiesa, mūsų pateiktose bendrovės rasite ne tik greituosiu kreditus teikiančias bendroves, bet ir tarpusavio skolinimo platformų operatorius bei kredito unijas. Pasiūlymai tikrai akį traukiantys, kai kurie kreditoriai galbūt sudarys jums ir išskirtines sąlygas pirmai paskolai gauti

Pirmas paskola – nuo ko pradėti?

pirma paskola nemokamaiPirmiausia, ką turite padaryti, tai išsirinkti kreditorių, kuriam teiksite prašymą paskolai gauti. Norime atkreipti dėmesį, jog šiuo metu itin puikias sąlygas siūlo tarpusavio skolinimo operatoriai. Tai bene pigiausias būdas šiuo metu pasiskolinti pinigų, nes paskolas finansuoja paprasti fiziniai asmenys. Paskolos gali būti nuo 100 eurų iki 10 000 eurų. Paskolos gražinimo laikotarpis gali siekti net iki 60 mėnesių. Kai kurios iš šių platformų netgi priima užstatus, kurie padėtų lengviau gauti paskolas internetu. Kai jau išsirinksite savo kreditorių, pirmasis žingsnis – registracija kreditoriaus interneto svetainėje. Registracija gan paprasta, reikalaujanti suvesti pagrindinius asmens duomenis. Po registracijos būsite paprašyti patvirtinti savo tapatybę pervesdami kreditoriui 1 cento mokestį, kurio pavedime turėsite nurodyti specialų tekstą, kuris padės identifikuoti jūsų tapatybę. Atlikus registracijos ir tapatybės patvirtinimo žingsnius, paskolos skaičiuoklė padės jums išsirinkti norimą paskolą.

Pasirinksite paskolos sumą, lakotarpį, bei norimą palūkanų normą, žinoma, jeigu paskolą ketinate imti iš tarpusavio skolinimo platformos. Pateiksite paskolos paraišką ir lauksite kol bus patikrintas jūsų kredito reitingas. Jeigu esate pajėgus gražinti paskolą, kreditorius patvirtins jūsų paraišką ir pradės paskolos finansavimą.

Pirma paskola iš žmonių

Jeigu ketinate imti pirmą paskolą iš žmonių, tai turėtumėte žinoti, jog teikiant prašymą paskolai gauti, galite patys pasirinkti pageidaujamą paskolos palūkanų normą. Žinoma, reikia suprasti, jog paskolą su jūsų pageidaujamomis pal9kanomis gali būti ir nesufinansuota. Dažniauiai priežastis, asmuo priklauso rizikingai grupei asmenų, todėl rizikingesnės paskolos ir vertinamos brangiau. Tačiau, skolinantys asmenys gali siūlyti jums ir šiek tiek didesnėmis palūkanomis, tiesa, jūsų paskola būtų sufinansuojama ne vieno žmogaus. Tokiu būdu galite patys pasirinkti kokią dalį norite gauti už didesnes palūkanas, kokią dalį už mažesnes.

Daugiau naujienų

Pigiausios paskolos

Ieškant pačios pigiausios paskolos, reikėtų pasinaudoti internetu. Žinoma, visuomet yra galimybė keliauti iš vienos kredito bendrovės į kitą, tačiau ar tokiu atveju galėtumėte išvengti didelių laiko sąnaudų? Atsakymas yra akivaizdus, todėl jei jūs norite taupyti savo brangų laiką ir išvengti bereikalingų pastangų skyrimo, pigiausios paskolos paieškas įgyvendinkite naudodamiesi internetiniais sprendimais, kurie yra kur kas efektyvesni ir patogesni.

Pigiausi kreditai

Kiekvienas vartotojas, kuris norit gauti kreditą, turėtų ieškoti paties palankiausio varianto. Tai yra labai svarbu, jei norima sutaupyti, t.y. už gautą paskolą nesumokėti gerokai daugiau. Be abejo, jei ieškomi pigiausi kreditai, tuomet reikėtų nepamiršti naudotis internetu, kadangi tik tokiu būdu galima sutaupyti labai daug laiko ir išvengti didelių papildomų pastangų skyrimo. Kita vertus, reikėtų žinoti kokiais aspektais pasižymi šiuolaikiniai rinkoje esantys pigiausi kreditai, todėl pateiksime keletą naudingų įžvalgų.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – tai tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos paskolos. Ko gero, ne vienas lietuvis pritrūkęs pinigų yra bandęs jų pasiskolinti vienoje ar kitoje kreditų bendrovėje, banke, unijose ir t.t. Paskutiniu metu, besiskolinančių asmenų dėmesį patraukė ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusios tarpusavio skolinimo pagrindu paremtos platformos. Šios platformos išpopuliarėjo ne be priežasties. Pagrindinės priežastys – bene pigiausiai rinkoje suteikiamos paskolos. Tiesa, šias paskolas finansuoja ne kreditą teikianti bendrovė, o paprasti piliečiai, kurie skolindami savo asmeninės lėšas, siekia įdarbinti savo pinigus ir iš to gauti pelną. Paskolos iš žmonių gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Laikotarpiai taip pat gali būti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų.

Paskolos bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbių jau imami vis rečiau, nes šie jau pastebėjo, kad naujausios įstatymų pataisos kreditoriams užrišo rankas. Paskolos bedarbiams draudžiamos, taip pat draudžiama ir reklamuoti tokias paskolas. Bedarbių asmenų grupė priskiriama prie tų, kurie paskolų gauti negali dėl pajamų trūkumo. Tai yra asmenys, kurie registruoti darbo biržoje, o ten užsiregistravę asmenys įprastai negauna jokių pajamų, kurios būtų laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai be jokių tarpų, o tai reiškia, kad tik atlyginimas, užmokestis už autorinius kūrinius, pajamos iš NT nuomos veiklos ir kt. gali būti priskiriamos prie tvariųjų. Be abejo, paskutinieji pajamų šaltiniai yra vertinami kiek atidžiau ir čia taikomas kiek kitoks reikalavimas.

Paskolos internetu

Paskolos internetu – bene greičiausias būdas pasiskolinti neišeinant iš namų! Neapmokėtos sąskaitos, netikėtos išlaidos ar atsiradę papildomi poreikiai dažniausiai priverčia kiekvieną asmenį skolintis pinigų. Dažniausiai pritrūkus pinigų būtiniems ar ne taip jau ir būtiniems poreikiams patenkinti, žmogus kreipiasi į giminaičius ar draugus. Bet ką daryti jeigu nėra į ką kreiptis? Ką daryti jeigu tie patys giminaičiai ar draugai negali pagelbėti? Štai čia į pagalbą ateina vartojimo kreditų bendrovės.

Apžvelkime dažniausias priežastis kodėl imamos paskolos internetu:

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno? Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas? Ne? Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolos nuo 18 metų

Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę, kuri jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių? Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo. Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu, nes būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą.