Trumpalaikiai kreditai bedarbiams

Trumpalaikiai bedarbių, įtrauktų į teritorinį bedarbių sąrašą, kreditai neišduodami, nes vartojimo kredito įstatyme numatyta, kad visos vartojimo paskolos turėtų būti išduodamos tik tiems, kurių kreditingumas vertinamas teigiamai. Kalbant apie skolinimąsi internete, verta žinoti, kad ne visos įmonės yra linkusios į riziką. Jokiu atveju neturėtumėte lengvatinės paskolos, jei ilgą laiką neturėjote darbo. Visų pirma, reikia suprasti, kad visos paskolos Lietuvoje yra išduodamos tik griežtai apibrėžtomis procedūromis. Yra taisyklių, rodančių, kas gali gauti vartojimo paskolas, ir kurie negali jų išduoti. Paskolos įmonės iš tikrųjų nesuteikia paskolų, kurios anksčiau nebuvo įvertintos. Kredito vertinimas atliekamas beveik visur.

Visi trumpalaikiai kreditai internetu teikiami tik dirbantiems asmenims arba asmenims, kurie savarankiškai užsiima ekonomine veikla. Tai reiškia, kad finansines paslaugas, tokias kaip vartojimo paskolos ar trumpalaikiai internetiniai kreditai, gali naudoti tik tie, kurie gauna oficialias pajamas, o ne šešėliai. Nė viena kredito įstaiga neturi teisės skolinti asmeniui, kuris yra bedarbis, o jo nedarbo statusas yra matomas viešosiose informacinėse sistemose. Tikrinant kreditingumą, asmens duomenys yra peržiūrimi specialiose duomenų bazėse, kurias teikia ne tik SODRA, bet ir kitos institucijos.

Šiuo metu bedarbiams suteikiamos trumpalaikės paskolos yra draudžiamos taip pat kaip ilgalaikės paskolos. Nors jas lengviau grąžinti dėl mažesnių mėnesinių įmokų, tokios paskolos negali būti išduodamos nedirbantiems asmenims. Priešingu atveju finansų įstaiga bus baudžiama gana apčiuopiama bauda. Dėl šios priežasties dauguma skolintojų nebegali skolinti pinigų neaiškiems ir ne darbo žmonėms. Bedarbiai apskritai turėtų pamiršti apie skolinimąsi iš tokių finansinių institucijų jau keletą metų, nes tokios paskolos jiems nėra siūlomos, tuo labiau jie išleidžiami.

Reikėtų pabrėžti, kad trumpalaikės paskolos bedarbiams neišleidžiamos taip pat, kaip ir tie, kurie turi labai blogą kredito istoriją. Kadangi kredito istorijos ataskaita yra vienas iš pagrindinių atsakingo asmens rodiklių, tai yra smūgis, o finansinės paslaugos daugiau nebėra teikiamos. Taigi, jei jūs svarstote galimybę skolinti trumpą laiką, supraskite, kad trumpalaikiai kreditai nėra išduodami bedarbiams ir neatsakiusiems asmenims.