Trumpalaikiai kreditai nedirbantiems

Trumpalaikiai kreditai nedirbantiems žmonėms per kelias minutes gali būti išduodami tik tuo atveju, jei visi pateikti prašyme pateikti duomenys yra teisingi, taip pat jei asmuo turi kitą pajamų šaltinį. Bedarbiai ir savarankiškai dirbantys asmenys taip pat turi daug galimybių gauti paskolas internetu. Šiuo metu trumpalaikės kredito bendrovės siūlo specialius pasiūlymus, kuriuose paskolos gali būti nemokamos iki pusės metų. Tiesa, tokių kompanijų nėra daug, tačiau ieškodama geriausių pasiūlymų, jums tiesiog reikia ieškoti kuo platesnio jų sąrašo.

Visi trumpalaikiai kreditai nedirbantiems asmenims siūlomi pagal standartines kredito taisykles, tačiau verta žinoti, kad savarankiškai dirbančių asmenų vidutinės pajamos išleidžiamos ilgiau nei 4 mėnesius. Tai reiškia, kad darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį, turi pateikti informaciją apie pajamas per pastaruosius keturis mėnesius. Savarankiškai dirbantys darbuotojai turės pateikti informaciją ilgiau, nes tai reikalinga atsakingo skolinimo principams. Tačiau nedirbantys pagal darbo sutartis taip pat gali gauti trumpalaikius kreditus, tačiau viskas priklauso nuo to, kur jie gauna pajamas, ir kokio dydžio jie bus.

Šiuo metu trumpalaikiai bedarbių kreditai pagal darbo sutartis išduodami standartizuotai. Kaip jau minėta, pirmiausia turėsite pateikti pajamų informaciją. Paksy turės pateikti informaciją apie save. Jums reikės pateikti asmens duomenis, iš kurių matote, kad esate nuolatinis Lietuvos gyventojas. Kai kurios bendrovės neteikia kreditų tiems, kurie gyvena kitose šalyse. Taigi emigrantai Lietuvoje gauna palyginti trumpalaikius kreditus, nes tik nedaugelis bendrovių yra pasiryžę imtis šios rizikos.

Kitas svarbus reikalavimas yra amžius. Kadangi 18 metų amžiaus žmonės jau laikomi veiksniais, jie gali kreiptis į paskolų bendroves. Tačiau įstatymas nustato, kad skolininkas pirmiausia turi gauti reguliarias pajamas. 18 metų amžiaus žmonės dažniausiai yra bedarbiai, o studentai - dieninėse tarnybose, todėl tai gali būti priežastis, dėl kurios jūs negalėsite gauti kreditų. Yra kredito įstaigų, kurios nurodo, kad asmuo, kuris kreipiasi, yra ne jaunesnis kaip 19 metų, o kitose bendrovėse yra reikalavimas būti vyresniems ar vyresniems.